loader

Kocięta – Kittens

Miot „S” oczekiwany jest na początku lutego 2022. 

—————————————————————————-

 

11 maja 2021 urodził się miot R. Eva Czarne i Białe *PL bardzo starannie opiekuje się czwórką dzieci – dwie niebieskie koteczki i czarna parka – kocurek i kotka.  Roxi, Riviera, Rademenes i Ramnuzja Czarne i Białe *PL pojechały na początku września do swoich opiekunów. 

 


 

 

Na zdjęciach Pedro 🙂 z miotu „P” w wieku 3 miesiące. 

 

 


 

Miot „P” urodził się 17 grudnia 2020r: sześć kociąt, trzy niebieskie (dwa kocurki i kotka), trzy czarne (dwa kocurki i kotka). Kocia mama Lili jest bardzo dumna ze swoich dzieci. Pedro, Pepsi, Pati, P-Helsinki, Pan Borys i Prince pozdrawiają.

Wszystkie kocięta mają już nowych opiekunów.

ps: zdjęcia są jakie są – kocia mama zdjęć nie lubi, a hodowca kocha koty, z fotografowaniem jest nieco na bakier ;-). 

 

 


 

Miot „O” urodził się 6 grudnia 2020: trzy koteczki i jeden kocurek. Wszystkie maluchy już mają nowych opiekunów. Mama Aspazja bardzo dobrze opiekuje się dziećmi, a maluchy już zaczynają otwierać oczy. Orwell, Ola, Olimpia i Oliwka pozdrawiają :-). 

 

———————————————————————————–

Miot N się przedstawia. Urodził się 21 kwietnia 2020, rodzicami zostali CH Eva Czarne i Białe *PL oraz Double WCF Master WCH Grey Kaptown *Ru.

Wszystkie N – kocięta mają już nowych opiekunów. 

Miot O planujemy za około trzy miesiące. 

——————————————————————

Miot M się przedstawia. Mia, Meteor i Maurycy Czarne i Białe *Pl – urodzili się 9 kwietnia 2020. Rodzicami są WCH Aspazja Czarne i Białe *PL oraz Double WCF Master WCH Grey Kaptown *Ru. 

Maluchy pięknie rosną, już otwarły oczy. rosną, pełzają ;-), wszystko jak trzeba.

Wszystkie M – kocięta mają już nowych opiekunów.  

———————————————————

Miot L urodził się 20 września 2019: Lili, Lukrecja, Leo i L – Jiji Czarne i Białe *PL . Wszystkie kocięta od razu znalazły swoje domy. 

Mała Lili zostaje w hodowli :-). 

 

———————————————————–

Miot K się przedstawia. Jedynak, Klejnot Czarne i Białe *Pl – kocurek urodził się 3 maja 2019r. Rodzicami są CH Eva Czarne i Białe *PL oraz Double WCF Master WCH Grey Kaptown *Ru.

Klejnot kotek rośnie i poznaje świat pod czujnym okiem kociej mamy.  Zdjęcia (poza pierwszym) z 14 czerwca 2019. 

Klejnotek w sierpniu pojechał do nowego własnego domu.  

 

 

—————————————————————————————-

Kotek Jotek. Miot J się przedstawia 🙂

Miot J J GEC Aspazja Czarne i Białe *Pl i WCH Double Master WCF Grey Kaptown *Ru urodził się 24 marca 2019. 

Maluchy mają już imiona: Jotek, Jaspis, Jadeith i Jotejka. Wszyscy rosną i już otworzyli oczy, dzisiaj skończyli dwa tygodnie i dwa dni (08.04.2019).

Do nowych domków pojadą po 23 czerwca 2019. Wszystkie kocięta mają już swoje nowe domki. 

 

 


Miot H urodził się w samo południe 3 marca 2018. GEC Aspazja Czarne i Białe *PL i EC Seus Antharius Lyroy *NL zostali rodzicami 4 kociąt – jedna dziewczynka i trzech chłopaków. 

Wszystkie maluchy: Hermes, Hugo, Hariel i Hibiscus mają już opiekunów. Na zdjęciach kocięta w wieku dokładnie 3 miesięcy. 

We have kittens. Litter H was born on 3th March.  GEC Aspazja Czarne i Białe *PL i EC Seus Antharius Lyroy *NL have 4 kittens – 3 boys and 1 girl. 


Miot „G”. EC Elza Niebieska Perła *PL urodziła 17.08.2017 jedynak. Mały, czarny Gacek (bo tak roboczo dostał na imię) ma się bardzo dobrze, rośnie i wszyscy w kociej rodzinie się nim opiekują. Ojcem malucha jest EC Gerwazy Kaptown *Ru.  


Miot „F”

19 maja 2017 GIC Aspazja Czarne i Białe urodziła trzy maluchy. Ojcem maluchów jest Seus Leroy Antarius *NL, który mieszka w Toruniu w hodolwi Ojos del Salado.

Dwie koteczki i kocurek mają się dobrze i już 27 maja otworzyły oczy. Faro, Fiona i Fanta już maja swoich opiekunów. Po 19 sierpnia 2017, gdy skończą trzy miesiące będą zmieniać dom. Prosimy o trzymanie kciuków za szybką aklimatyzację w nowych domach.

Kocięta opuszczają hodowlę dwukrotnie zaszczepione i odrobaczone, mają rodowody pięciopokoleniowe, książeczki zdrowia, chipy i każdy dostaje małą wyprawkę z ulubioną zabawką. 

 


Miot „E” 

12 października 2016 urodził się miot „E”. Rodzice to EC Elza Niebieska Perła *PL i EC Gerwazy Kaptown *Ru. W miocie urodziły się trzy kotki – dwie czarne i jedna niebieska. Wszystkie już mają nowych opiekunów.

 Kocięta zmienią dom po 12 stycznia 2017 r w wieku trzech miesięcy. Kocięta opuszczają naszą hodowlę zaszczepione dwukrotnie i odrobaczone, z książeczką zdrowia i pięciopokoleniowym rodowodem oraz małą wyprawką, w której jest ulubiona zabawka i jedzenie na kilka pierwszych dni. 

EuforiaEuforiaEuforiaEuforiaEuforiaEvaEvaElzarodzinkaeuforia-pieknaeuforia-4euforia-3elzaeuforia-i-elza


Miot „D”

13 lipca urodził się miot „D” – trzy kocurki. Rodzice to IC Aspazja Czarne i Białe *PL i WCH Flis Minora *PL.

Maluchy skończyły trzy miesiące i pojechały do swoich domów. Życzymy im dobrych opiekunów.